Miejskie Przedszkole nr 37 "Pozytywka"
  • Logo Biuletynu Informacji Publicznej
  • Godło Rzeczpospolitej Polskiej
ˆ

Instrukcja

Szczegóły informacji

Instrukcja korzystania z Biuletynu Informacji Publicznej

Informacja ogłoszona dnia 2006-03-27 07:55:34 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne

Akapit nr 1 - brak tytułu

Niniejsza instrukcja korzystania z podmiotowej strony biuletynu Miejskiego Przedszkola nr 37 w Zielonej Górze została sporządzona w oparciu o § 12.1. pkt. 3 rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 17 maja 2002 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej (BIP) (Dz.U. z 2002r. nr 67, poz. 619) – zwanego dalej rozporządzeniem – wydanego na podstawie ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej (Dz.U. z 2001 r. Nr 112, poz. 1198) – zwanej dalej ustawą.

Zgodnie z zapisami rozporządzenia, w górnej prawej części strony znajduje logo (znak graficzny) Biuletynu Informacji Publicznej (zwanego dalej BIP) - w postaci przycisku ekranowego pozwalającego na przejście do lokalizacji głównego BIP. Poniżej znajdują się przyciski umożliwiające : wyświetlenie niniejszej instrukcji, wyświetlenie informacji o biuletynie, wydrukowanie aktualnie wyświetlanych informacji.

Pozostały obszar biuletynu podzielony jest na dwie części. Lewa część zwiera menu podmiotowe, które zawiera dane organizacyjne podmiotu oraz poniżej menu przedmiotowe, które zawiera wykaz grup tematycznych, w których publikowane są informacje publiczne udostępniane w ramach BIP.

Rejestr zmian. Na dole lewej kolumny znajduje się informacja o liczbie odwiedzin podmiotowej strony BIP pokazującą: liczbę odsłon wszystkich stron, liczbę odsłon wszystkich stron w bieżącym dniu, liczbę unikalnych wizyt oraz liczbę unikalnych wizyt w bieżącym dniu. W przypadku awarii serwera podmiotowej strony BIP, odwiedzający będzie poinformowany o chwilowym zablokowaniu połączeń z tą stroną.

Podmiot udostępniający informację:
Osoba, która wytworzyła informację:
Osoba, która wytworzyla informację:
Grażyna Skurka
Data wytworzenia informacji:
2006-03-27
Osoba, która odpowiada za treść:
Grażyna Skurka
Data wprowadzenia do BIP
2006-03-27 07:55:32
Wprowadził informację do BIP:
Data udostępnienia informacji: